PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI

Společnost ANDRASTE s.r.o. ze zabývá klientským servisem v oblasti tisku, výroby firemních časopisů či reklamních předmětů a produkcí firemních akcí či eventů.

Můžete si u nás objednat kompletní vyhotovení celého spektra originálně výtvarně zpracovaných tiskovin, jako jsou například vizitky, dopisní papíry, desky, PF, pozvánky, různé formy tištěné reklamní inzerce, letáky, plakáty, časopisy, katalogy a jiné.

Vytvoříme pro Vaše obchodní partnery či zaměstnance firemní časopis, noviny, brožuru, blog, či newsletter. Vše od základní koncepce (periodicita, rozsah, papír, formát, jednotlivé rubryky apod.), přes grafický návrh, redakční obsah, inzerci, až po tisk a distribuci.

Od našich obchodních partnerů pro Vás zajistíme reklamní zboží za ty nejlepší ceny. Potřebujete roll-up, banner, stojan, firemní tričko či světelný poutač? Neváhejte se na nás obártit.

Zrealizujeme pro Vás akci šitou přímo na míru. Zajistíme výběr místa, výrobu pozvánek a veškerých tiskovin, dopravu, catering, ubytování, technické zajištění akce (pódium, ozvučení), program celé akce (moderátor, hudbení vystoupení) a mediální podporu.

Chcete představit novinku na trhu nebo zviditelnit Váš produkt z oblasti jídla, drogerie či kosmetiky? Neváhejte nás kontaktovat, zajistíme pro Vás testování produktů, průzkum trhu a feedback od zákazníků.